Відбулося засідання регіональної комісії •PDF• •Друк•
••Четвер•, 30 •вересня• 2021, 14:50•

30 вересня 2021 року відбулося засідання регіональної комісії з питань формування пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під головуванням заступника голови облдержадміністрації Андрія Лісоти.

На 2021 рік області передбачені кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх в сумі 46,2 млн.грн.

Регіональною комісією схвалено перерозподіл коштів Субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житлових приміщень відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку від 10 вересня  2021 року № 230 яким визначено вартість 1 кв. м. загальної площі житла для Кіровоградської області - 12 349 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року №615 регіональною комісією сформовано три регіональні списки дітей відповідно до вікової категорії та взяття на квартирний облік. А також схвалено пропозиції щодо розподілу субвенції між конкретними дітьми в порядку черговості та між місцевими бюджетами.

Грошову компенсацію отримають 139 дітей 28 територіях області.