Директор департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Догаров відвідав Гурівську територіальну громаду •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 05 •жовтня• 2021, 16:05•

05 жовтня 2021 року з робочим візитом Гурівську територіальну громаду відвідав директор департаменту соціального захисту населення Олександр Догаров та заступник директора – начальник управління сім’ї та соціальних виплат Надія Кримська.

У ході зустрічі з сільським головою – Анатолієм Склярчуком, заступником сільського голови – Юрієм Ківшиком, керуючим справами – Геннадієм Вітряком та за участі начальника центру надання адміністративних послуг Гурівської громади обговорено низку важливих питань, а саме: фінансування компенсацій за надання соціальних послуг з догляду за особами з інвалідністю І групи, особам похилого віку, фінансування оздоровлення дітей в стаціонарних оздоровчих закладах у 2022 році, створення на території сільської ради спеціалізованих служб підтримки для осіб постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі та інших питань.

У рамках візиту було відвідано центр надання адміністративних послуг села Бокове Гурівської громади та обговорено проблемні питання, які виникають під час роботи в ПК «Соціальна громада».

Під час робочого візиту представників департаменту разом із представниками громади відбулася зустріч із Пономаренком Миколою Васильовичем з метою вирішення питання надання соціальної послуги догляду вдома, викладеному у зверненні.

За результатами зустрічі заявнику було запропоновано розглянути можливість влаштування до інтернатного закладу.

Громаді рекомендовано не залишати поза увагою одиноких людей похилого віку, в тому числі і Пономаренка М.В. та надавати всебічну допомогу.

До участі в робочій зустрічі була запрошена староста села Бокове – Ірина Соколенко.