16 жовтня 2021 року область долучається до акції «Walk for Freedom» («Хода за свободу) до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми •PDF• •Друк•
••Середа•, 13 •жовтня• 2021, 13:48•

16 жовтня 2021 року по всьому світу міжнародна організація «А21» та волонтерський рух проводить акцію «Walk for Freedom» («Хода за свободу), яка присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить, а також про те, як можна себе захистити.

Акція виглядає як мовчазна мирна хода покликана звернути увагу громадськості на актуальність проблеми торгівлі людьми.

Область долучається до акції «Walk for Freedom» («Хода за свободу) шляхом проведення ходи у м. Кропивницькому від пл. Г.Майдану до пл. Театральної.

Початок акції о 10.00 годині на пл. Г. Майдану.

Запрошуємо усіх небайдужим до проблеми торгівлі людьми долучитися до акції.

Аналогічні акції пройдуть у м. Олександрія, м. Бобринець, на території Попельнастівської сільської ради та інших громад.