Надійшла одноразова натуральна допомога “пакунок малюка” •PDF• •Друк•
••Середа•, 24 •листопада• 2021, 15:31•

Відповідно до  Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року №1180 “Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, “пакунок малюка” видається закладом охорони здоров'я при народженні дитини та структурним підрозділом  з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування отримувача.

24 листопада 2021 року безпосередньо до закладів охорони здоров'я області надійшла одноразова натуральна допомога “пакунок малюка” у кількості  56 шт.

Область в цьому році отримала “пакунки малюка” у кількості 1469 шт., які були доставлені безпосередньо до закладів охорони здоров'я  та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення області.

В грудні 2021 року область очікує ще 323 “пакунки малюка”, які пропорційно розділені між закладами охорони здоров'я та структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.