Відбулося засідання регіональної комісії •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 24 •грудня• 2021, 16:33•

24 грудня 2021 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Андрія Лісоти  відбулося засідання регіональної комісії з питань формування пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні розглядалось питання внесення змін до списку отримувачів коштів Субвенції.

На поточний рік області передбачено  кошти Субвенції в сумі 46,2 млн. грн., які надходять в область відповідно до помісячного розподілу.

За рахунок грошової компенсації 133 особи мають можливість придбати житлові приміщення:

-    71 особа віком від 16 до 23 років;

-    52 особи віком від 24 до 35 років;

-    10 осіб віком старше 35 років.

Діти-сироти можуть придбати житло протягом року з дати отримання коштів грошової компенсації на особистий спецрахунок.