Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 01 лютого 2015 рік •PDF• •Друк•
••Середа•, 18 •лютого• 2015, 17:02•

На надання пільг, субсидії та компенсації з оплати житлово-комунальних послуг  передбачено  266,0 млн.грн., що  на 76,4 % більше, ніж у минулому році. Надано пільг та житлових субсидій  на суму 27,8 млн. грн., у тому числі: пільги – 11,6 млн.грн., субсидії – 16,2 млн.грн. Профінансовано  – 16,0 млн. грн., які спрямовано на погашення заборгованості минулих років (60,9 %). Потреба у фінансуванні –38,1млн.грн.

За компенсацією додаткових витрат на оплату комунальних послуг  звернулось   287 сім'ї. Призначено компенсацію 181 сім'ям  на суму 29,6 тис.грн. Середній розмір компенсації на сім'ю  163,0 грн. в місяць. На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено 41,9 млн. грн., що на 11,1 % більше ніж у минулому році.

Нараховано  -  7,2 млн. грн., в тому числі: пільги- 3,8 тис. домогосподарств на суму 3,5 млн.грн., субсидії –2,4 тис. домогосподарств на суму 3,7 млн.грн. Профінансовано – 0,6 млн.грн., які спрямовано на погашення заборгованості минулих років (100%). Потреба у фінансуванні – 7,2 млн.грн.

На надання пільг з послуг зв'язку, інших пільг та компенсацію за пільговий проїзд  передбачено  - 40,0 млн. грн., що  є на рівні 2014 року. Надано пільг на суму 1,0 млн. грн., в тому числі: послуги зв'язку – 0,4млн.грн., пільговий проїзд – 0,5 млн.грн., інші пільги – 0,01 млн.грн. Профінансовано –   2,5 млн.грн.,  які спрямовано на погашення заборгованості минулих років (71,4%). Потреба у фінансуванні — 2,0 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам,  тимчасової допомоги дітям, по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу передбачено кошти у сумі  1049,5 млн. грн. Державну допомогу  надано 75,6 тис. сім’ям на суму 84,9 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам  передбачено  кошти у сумі 27,6 млн. грн. Державну допомогу  надано 279 батькам – вихователям та прийомним батькам на 648  дітей на  суму 2,3 млн. грн.

Заборгованість відсутня.