16 жовтня 2019 року відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради •PDF• •Друк•
••Середа•, 16 •жовтня• 2019, 15:49•

16 жовтня 2019 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В роботі ради взяли участь т.в.о. голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, генеральний директор обласного об’єднання організацій роботодавців Олександр Саінсус. Провів засідання голова Федерації профспілок області Максим Баланенко.

На засіданні ради також були присутні керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, представники обласного об’єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок області.

На початку засідання Світлана Лобанова підкреслила, що питання захисту вітчизняних товаровиробників від "нездорової" конкуренції, зокрема виробників сільськогосподарської техніки, є дуже актуальним для розвитку Кіровоградщини, оскільки галузь сільськогосподарського машинобудування є стратегічно важливою для економіки області.

Під час обговорення зазначеного питання було прийняте рішення   підготувати звернення Кабінету Міністрів України з пропозицією розглянути можливість внесення змін до чинного законодавства в частині посилення норм щодо ввезення до України вживаної сільськогосподарської техніки.

На засіданні також обговорювалось питання про дії сторін соціального діалогу щодо виконання Програми зайнятості населення Кіровоградської області на 2018 — 2020 роки в частині охоплення активними програмами сприяння зайнятості зареєстрованих безробітних. З даного питання інформувала  директор обласного центру зайнятості Лілія Колесник.

Крім того, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в області Оксана Крайносвіт доповіла про запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх вирішенню та підвищення рівня правової освіти населення у взаємодії зі сторонами соціального діалогу.

За результатами засідання ради підготовлено проекти рішень з відповідними пропозиціями.