Стартувала ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя!» допомоги дітям з вадами зору •PDF• •Друк•
••Середа•, 16 •квітня• 2014, 15:16•
   З 2006 року, у навесні за ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», щорічно проводиться широкомасштабна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» за організаційної та фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації.
  Для якісної підготовки та проведення заходу затверджено склад організаційного комітету, до якого входять керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, волонтери, представники зазначеного фонду тощо.
В Кіровоградській області Акція 2014 року стартувала з урочистої церемонії передачі медичного обладнання за підсумками VIII Всеукраїнської щорічної акції «Серце до серця» допомоги дітям з вадами слуху 2013 року. За її підсумками зібрано 212 623, 67 тис. грн., які направено на закупівлю 35 персональних слухових апаратів, для глухих та слабочуючих дітей «Квантум» та 2 комплектів діагностичного обладнання: апарат ехоскринінгу, портативний прилад для фото акустичної емісії «Ottoread» та електокоагулятор зварювальний ЕК300М1 з набором оттоларинолічних насадок.
   Щороку Лікарська рада України визначає тематику (діагноз) проведення Акції. Зібрані волонтерами кошти у 2014 році будуть використані для закупівлі офтальмологічного обладнання в обласну дитячу лікарню. Також, заплановано створення єдиного операційного кабінету з виправлення зору.
   Головною метою Акції є розвиток волонтерського руху в Кіровоградській області та виховання високих моральних якостей у молоді.
Упродовж квітня – травня 2014 року збір благодійних коштів заплановано в школах, вищих навчальних закладах, підприємствах, установах, організаціях, бібліотеках та просто на вулицях населених пунктів Кіровоградщини.
  Також, передбачено проведення флеш–мобів, конкурсів, презентацій соціального проекту «Я – волонтер» у школах та вищих навчальних закладах, щоб максимально залучити молодь до цієї благородної справи.
Волонтером Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» може стати кожен охочий. Потрібно лише зв'язатися з регіональним представником фонду в Кіровоградській області Буряк Олександрою Олегівною за тел.: 0667548997, 0675216797.

Рахунок для благодійних внесків:
Найменування платежу:„Благодійний внесок для Кіровоградської області”.
Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.