Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 березня 2008 року № 220-р •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 21 •травня• 2010, 16:32•
ГОЛОВИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 24 лютого 2009 року № 93-р
м.Кіровоград

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови
обласної державної адміністрації від 21 березня 2008 року № 220-р

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року №731 “Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність з чинним законодавством:
1. Визначити таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 березня 2008 року № 220-р “Про надання пільг та житлових субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2008 році”, зареєстроване в головному управлінні юстиції у Кіровоградській області від 24 березня 2008 року за №11/1449.
2. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації подати дане розпорядження до Головного управління юстиції в Кіровоградській області на державну реєстрацію.

Голова обласної
державної адміністрації В.МОЦНИЙ