Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 1 травня 2012 рік •PDF• •Друк•
••Середа•, 16 •травня• 2012, 15:49•

На надання пільг та субсидії з оплати житлово-комунальних послуг передбачено  158,1 млн. грн., що на  25,6  % більше, ніж у 2011 році.

За січень – квітень 2012 року  надано пільг та житлових субсидій  на суму 71,9 млн. грн., у тому числі: пільги – 44,2млн.грн., субсидії – 27,7 млн.грн. Профінансовано  – 57,8 млн. грн.,  в тому числі: заборгованість минулих років 10,4млн.грн., поточний рік – 47,4 млн. грн.. Потреба у фінансуванні – 24,5 млн.грн.

На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу

передбачено  35,7 млн. грн., що на 21,8 % більше, ніж у 2011 році.

Нараховано  (за січень- квітень  2012 рік)  -  79,3 тис. грн., в тому числі: пільги- 63,2 тис. грн., субсидії –16,1 тис.грн. Профінансовано –420,4 тис.грн. Заборгованість минулих років погашена в повному обсязі.   Потреба у фінансуванні – 49,1 тис. грн.

У поточному  році для нарахування пільг та житлових субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу   постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня  2012 року  № 356  "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" затверджені такі  граничні показники вартості: тверде  паливо  950 грн., скраплений газ – 121,88 грн.

Відповідно до затверджених граничних показників вартості в травні 2012 року проводяться нарахування пільг і житлових субсидій які будуть профінансовані у червні місяці при надходженні коштів з державного бюджету.

На надання пільг з послуг зв'язку, інших пільг та компенсацію за пільговий проїзд  передбачено  - 40,0 млн. грн., що на  20,5 % більше, ніж у 2011 році.

Надано (за січень- квітень 2012 рік) пільг на суму  9,8 млн грн., в тому числі: послуги зв'язку – 1,3 млн.грн., пільговий проїзд –8,4 млн.грн., інші пільги – 0,1млн.грн. Профінансовано – 10,0 млн.грн., в тому числі: заборгованість минулих років –  3,9 млн. грн., поточний рік – 6,1 млн. грн.(62,4%) Потреба у фінансуванні – 3,7 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям передбачено кошти у сумі 737,3 млн. грн.

Державну допомогу  надано 80 тис. сім’ям на суму 245,6 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам  передбачено  кошти у сумі 18,7млн. грн.

Державну допомогу  надано 239 батькам – вихователям та прийомним батькам на 508 дитини на суму 5,8 млн. грн.

Станом на 15 травня заборгованість відсутня.