Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 01 грудня 2012 року •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •грудня• 2012, 15:36•
   Нараховано  -  35,6 млн. грн., в тому числі: пільги- 25,2 тис.домогосподарв на суму 17,3 млн.грн., субсидії – 20,9 домогосподарств на суму 18,3 млн.грн. Профінансовано – 35,5 млн.грн.,  в тому числі: заборгованість минулих років – 0,4 млн. грн., поточний рік  -  35,1 млн. грн.(98,6 %).  Потреба у фінансуванні – 0,5 млн. грн.
   На надання пільг з послуг зв'язку, інших пільг та компенсацію за пільговий проїзд  передбачено  - 40,0 млн. грн., що на  20,5 % більше, ніж у 2011 році.
Надано пільг на суму  32,7 млн грн., в тому числі: послуги зв'язку – 3,6 млн.грн., пільговий проїзд –27,9 млн.грн., інші пільги –1,2млн.грн. Профінансовано – 28,5 млн.грн., в тому числі: заборгованість минулих років –  3,9 млн. грн., поточний рік – 24,6 млн. грн.    (75,2 %) Потреба у фінансуванні – 8,1 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям передбачено кошти у сумі 794,1 млн. грн.
   Державну допомогу  надано 85 тис. сім’ям на суму 718,4 млн.грн.
   Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам  передбачено  кошти у сумі 18,7млн. грн.
   Державну допомогу  надано 255 батькам – вихователям та прийомним батькам на 543 дітей суму 17,1 млн. грн.
   Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу передбачено кошти у сумі 6,5 млн. грн.
   Державну допомогу надано 11,2 тис. особам на суму 5,5 млн. грн.