25 квітня 2018 року проведено спільне засідання обласних комісії та робочої групи •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •квітня• 2018, 18:20•

25 квітня 2018 року о 14.00 у приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулось спільне засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під головуванням заступника голови облдержадміністрації С. Лобанової.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, представники контролюючих та правоохоронних органів.

Для райдержадміністрацій та Знам'янського міськвиконкому області засідання відбулось в режимі он-лайн.

В ході засідання директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров поінформував про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках області та заслухано посадових осіб та керівників підприємств — боржників із виплати заробітної плати міст Кропивницького, Світловодська та Олександрії.

З питання про здійснені заходи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення заслухано заступника начальника управління Держпраці в області Оксану Харченко, виконуючу обов'язки начальника управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління Державної фіскальної служби в області Олену Чепур та начальника управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради Олену Назаренко.

За результатами засідання дано відповідні протокольні доручення щодо вжиття заходів з ліквідації боргів та легалізації виплати заробітної плати.