Про проведення селекторної наради •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 13 •травня• 2019, 10:13•

11 травня 2019 року під головуванням Міністра соціальної політики України Реви А.О. відбулася селекторна нарада з питань призначення житлових субсидій на наступний період у травні 2019 року.

У селекторній нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Лобанова С.В., директор департаменту Догаров О.В, начальники управлінь соціального захисту населення області та керівники обласного управління Пенсійного фонду, АТ “Ощадбанку”.

На селекторі обговорені зміни до порядку надання житлової субсидії згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі”, яка застосовується з 01 травня 2019 року.

На нараді поставлено завдання щодо своєчасного  перепризначення житлової субсидії на новий період, забезпечення прийому  громадян та дотримання термінів призначення житлової субсидії у встановлені законодавством терміни.