Міжнародний дитячий центр "Артек" •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 31 •травня• 2019, 14:59•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на V тематичну  зміну “Артек-місто професій” для оздоровлення та відпочинку дітей з 31 травня до 20 червня 2019 року направлено 25 дітей пільгових категорій, а саме: 2 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; 9 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 4 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 1 дитина з інвалідністю, 1 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, 3 відмінники навчання, 5 талановитих та обдарованих дітей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Гайворонський-1, Добровеличківський-1, Знам'янський-1, Долинський-1, Компаніївський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-2, Новгородківський-1, Новоукраїнський-1, Олександрівський-2, Онуфріївський-1, Петрівський-1, Устинівський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-7, м. Олександрія-1, Світловодськ-1.

25 путівок, передбачених області відповідно до затвердженого Міністерством соціальної політики України розподілу, використано у повному обсязі.