Про тимчасовий порядок розрахунків. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 21 •травня• 2010, 13:19•
Про тимчасовий порядок розрахунків на
компенсаційні виплати за пільговий
проїзд окремих категорій громадян

З метою впорядкування розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян, посилення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів, відповідно до вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 “Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету”, від 29 січня 2003 року № 117 “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги”, керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації” та “Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам:
  • здійснювати компенсаційні виплати підприємствам та організаціям за надані послуги по пільговому перевезенню окремих категорій громадян на підставі розрахунків по формі "2-пільга";
  • у разі неможливості подати розрахунки за формою "2-пільга" здійснювати компенсаційні виплати підприємствам та організаціям за надані послуги по пільговому перевезенню окремих категорій громадян відповідно до тимчасового Порядку розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
2. Затвердити тимчасовий Порядок розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян (додається).
3. Райдержадміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам:

• затвердити тимчасовий Порядок розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян не пізніше 15 квітня 2008 року;
  • проінформувати головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації про порядок розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян до 18 квітня 2008 року.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації узагальнену інформацію підготувати голові обласної державної адміністрації до 25 квітня 2008 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючу обов'язки заступника голови обласної державної адміністрації Пастух Г.В.

Автор: Черновол Людмила Павлівна