Написати листа

How many eyes has a typical person?
Тема:
Текст повідомлення:

Статистика

mod_vvisit_counterСьогодні54
mod_vvisit_counterВчора118
mod_vvisit_counterЗа тиждень763
mod_vvisit_counterМинулого тижня720
mod_vvisit_counterЗа місяць2767
mod_vvisit_counterМинулого місяця2998
mod_vvisit_counterВсього75072

Ваш IP: 192.168.1.195
,
Now is: 2017-11-25 11:34
Інтернет-приймальня

•Інформація•: Шановні відвідувачі веб-сайту!

Ви можете звернутися до керівництва департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації заповнивши електронну форму, що пропонується нижче.
Iнформуємо, що Ваш лист в електроннiй формi не є офiцiйним зверненням i вiн не пiдпадає пiд дiю норм Закону України "Про звернення громадян". Інформацiя, яку ви надiслали в електроннiй формi буде взята до вiдома.
Повiдомляємо також, що ви можете звернутись особисто, з письмовим зверненням (згідно з Законом України «Про звернення громадян»)
Для заповнення електронного звернення потрiбно записати текст листа у полi, що подано нижче. Анонімні звернення, або звернення що не містять повної інформації про особу, яка звертається, не розглядаються.

2010-2014 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації