Інформаційні послуги

Відбулось урочисте відкриття кімнати фізичної та психологічної реабілітації Веселокутського психоневрологічного інтернату •PDF• •Друк•

10 листопада 2017 року за участі представників департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Кулак Л.С. та Малмиги Т.С., заступника голови райдержадміністрації Іваня О.В., начальника управління соціального захисту населення Новоукраїнської райдержадміністрації Олефіренко Т.П., президента Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «ЮЗЕР» Іміреллі Руслана та представників засобів масової інформації відбулось урочисте відкриття кімнати фізичної та психологічної реабілітації Веселокутського психоневрологічного інтернату.

Кімната фізичної та психологічної реабілітації створена завдяки проекту швидкого реагування, який проводився Управлінням Верховного Комісара ООН у правах біженців (далі УВКБ ООН) і стосувався програми відновлення інфраструктури соціальних закладів.

У серпні 2017 року інтернатний заклад отримав грант, бюджет якого становив 75012,67 грн., згідно угоди про пожертву УВКБ ООН було надане наступне обладнання: профілактор Євмінова, драбина Inter Atletika Elit, горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-65R Veiron blak/white, орбітрек Vigor AL601EP, бігова доріжка USA Style електрична SS-1365, велотренажер Vigor AL601BP, мат для фітнесу HS-4264 1 cm blue, гімнастичний мат SportKo, музичний центр.