Інформаційні послуги

Відкритий бюджет

Звіт про розгляд запитів про доступ до публічної інформації •PDF• •Друк•
••Неділя•, 05 •липня• 2015, 09:28•

Станом на 01 жовтня 2017 року

Протягом січня - вересня 2017 року до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшло чотирнадцять запитів на публічну інформацію, які розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розгляду підготовлено і направлено відповіді запитувачам.

Станом на 01 квітня 2017 року

Протягом січня - березня 2017 року до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшло шість запитів на публічну інформацію, які розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розгляду підготовлено і направлено відповіді запитувачам.

Станом на 31 грудня 2016 року

Протягом січня - грудня 2016 року до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшло шістнадцять запитів на публічну інформацію, які розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розгляду підготовлено і направлено відповіді запитувачам.

Станом на 1 липня 2016 року

Протягом січня - червня 2016 року до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшло дев'ять запитів на публічну інформацію, які розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розгляду підготовлено і направлено відповіді запитувачам.

Станом на 31 грудня 2015 року

Протягом 2015 року до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшло шість запитів на публічну інформацію, які розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розгляду підготовлено і направлено відповіді запитувачам.

Станом на 18 вересня 2015 року.

До департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшов один запит на публічну інформацію, який розглянуто відповідно до вимог чинного законодавства. За результатом розгляду підготовлено і направлено відповідь запитувачу.

Станом на 19 червня 2015 року.

Протягом січня-червня 2015 року запити на публічну інформацію на адресу департаменту не надходили.

Станом на 17 березня 2015 року.

Протягом січня-березня 2015 року запити на публічну інформацію на адресу департаменту не надходили.

Станом на 16 вересня 2014 року.

До департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшли 3 запити на публічну інформацію, які розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розглядів підготовлені і направлені відповіді запитувачам.

Станом на 17 червня 2014 року.

До департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшли 2 запити на публічну інформацію, які розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розглядів підготовлені і направлені відповіді запитувачам.

Станом на 17 березня 2014 року.

Протягом І кварталу 2014 року запити на публічну інформацію на адресу департаменту не надходили.

Станом на 30 грудня 2014 року
Протягом 2014 року на адресу департаменту соціального захисту населення  Кіровоградської обласної державної адміністрації надійшло 6 запитів на публічну інформацію, які розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами розглядів підготовлені і направлені відповіді запитувачам.

 

Збільшити шрифт

Перекласти іншою мовою

АвторизаціяПошук

2010-2020 Відділ з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів супроводження та адміністрування програмного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації