|
В Україні кожна сім'я, у якій народилася дитина, може отримати від держави одноразову натуральну допомогу “пакунок малюка”. |
|
|
••Середа•, 16 •липня• 2025, 12:48• |
|
В Україні кожна сім'я, у якій народилася дитина, може отримати від держави одноразову натуральну допомогу “пакунок малюка”.
“Пакунок малюка” видається закладом охорони здоров'я при народженні дитини або структурним підрозділом з питань соціального захисту населення виконавчих органів сільської, селищної та міської ради за місцем проживання/перебування отримувача.
В липні 2025 року закладами охорони здоров'я області отримано 80 комплектів одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Кількості доставлених “пакунків малюка” достатньо для забезпечення народжених дітей одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка”.
|
|