| Про використання коштів державної субвенції |
|
| ••Вівторок•, 15 •квітня• 2025, 16:12• |
|
У квітні 2025 року завершено реалізацію субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Відповідно до затвердженого Урядом розподілу обсягу субвенції трьома територіальними громадами нашої області отримано 5,55 млн. грн. на придбання автомобілів для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждали особам. Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Суботцівської сільської ради та Долинською міською радою зазначені автомобілі отримані у березні поточного року. Усі транспортні засоби оснащені обладнанням для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. На сьогодні Глодоська сільська рада також отримала автомобіль. Кошти державної субвенції територіальними громадами області успішно реалізовані. Використання автомобілів забезпечить якісне та швидке реагування на факти домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та своєчасне надання допомоги постраждалим. |