|
Виїзне засідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству. |
|
|
••П'ятниця•, 31 •жовтня• 2025, 10:52• |
30 жовтня 2025 року відбулося виїзне засідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
У роботі засідання взяли участь керівництво Кіровоградської обласної прокуратури, представники/ниці департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації, головного управління Національної поліції в області, Добровеличківської, Вільшанської, Ганнівської, Рівненської, Тишківської, Піщанобрідської, Помічнянської територіальних громад, голова Добровеличківського районного суду.
Розглянуто актуальні питання міжвідомчої взаємодії у сфері захисту прав осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, шляхи підвищення ефективного реагування на випадки такого насильства та забезпечення комплексної допомоги постраждалим.
Також учасники відвідали притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Добровеличківської селищної ради.
|