Стан фінансування видатків за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 01 грудня 2018 рік •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •грудня• 2018, 12:02•

На надання пільг та житлових субсидій з оплати житлово-комунальних послуг передбачено кошти з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 1858,6 млн.грн., що на 4,7 % більше, ніж у минулому році.

Надано пільг та житлових субсидій на суму 1114,5 млн. грн., у тому числі: пільги – 79,1 тис. особам на суму 123,2 млн.грн., субсидії – 123,8 тис. особам на суму 991,3 млн.грн. Профінансовано – 1657,2 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 720,4 млн.грн., поточний рік – 936,8 млн.грн., або 84,1 %.

На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено 188,4 млн. грн.

Нараховано — 166,2 млн.грн., у тому числі житлові субсидії – 44,9 тис. домогосподарств на суму 142,5 млн.грн., пільги — 13,1 тис. домогосподарств на суму 23,7 млн.грн. Профінансовано – 171,1 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 14,2 млн.грн. Потреба у фінансуванні –9,3 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, передбачено кошти у сумі 1733,2 млн. грн., що на 21,9% більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 67,3 тис. сімей на суму 1269,4 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам та соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя передбачено кошти у сумі 47,1 млн.грн., що на 24,6 % більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 261 сім'ї батьків – вихователів і прийомних батьків на 687 дітей та 8 патронатним вихователям на 16 дітей на суму 38,2 млн. грн.

Заборгованість відсутня.

2010-2019 Відділ з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ – підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації