Про проведення семінару •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 24 •липня• 2020, 16:16•

24 липня 2020 року відділом моніторингу та аналізу пільгового та пенсійного забезпечення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації проведено електронний семінар (в режимі чату) з начальниками та спеціалістами підрозділів персоніфікованого обліку управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів з питань використання у 2020 році субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт та надання пільг на ЖКП.

В електронному семінарі взяли участь начальники та спеціалісти підрозділів персоніфікованого обліку 24 управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Проведення семінару сприятиме організації роботи на місцевому рівні щодо використання у 2020 році субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт та надання пільг на ЖКП та попередженню порушень чинного законодавства щодо використання коштів субвенції з державного бюджету.

 

Збільшити шрифт

Пошук

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
2010-2020 Відділ з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів супроводження та адміністрування програмного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації