База даних доступності до об'єктів системи соціального захисту населення області •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 23 •січня• 2018, 12:46•

Довідник безбар'єрності

 

Доступність для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів фізичного оточення

 

Заклади системи соціального захисту населення обласного підпорядкування
№ з/п Назва закладу (об'єкту) Адреса закладу Вжиті заходи щодо забезпечення вільного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення для отримання послуг Фотофіксація закладу (об'єкту та прилеглої території)
1 Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації вул. Чорновола, 38  м.Кропивницький На вході до будівлі біля дверей розташована кнопка виклику. Ширина дверних прорізів відповідає нормам - 1,35 м, немає значних перепадів висот підлоги. На вході в приміщення сходи відсутні. Відділи, які обслуговують осіб з інвалідністю, знаходяться на першому поверсі. Приміщення департаменту повністю облаштовано тактильними табличками для осіб з вадами зору зі шрифтом Брайля

2 Біляївський психоневрологічний інтернат вул. Лісова, 1, с.Біляївка, Олександрійський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.
3 Веселокутський психоневрологічний інтернат с. Веселий Кут, Новоукраїнський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення.. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли частково облаштовані для  маломобільних груп населення. На даний час проводяться ремонтні роботи по облаштуванню санвузла відповідно до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями
4 Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням вул. Східна, 1, смт.Власівка, м.Світловодськ, Світловодський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. У приміщенні наявні ліфти, які облаштовані до потреб осіб з обмеженими можливостями. Санвузли облаштовано для  для маломобільних груп населення.

5 Єлизаветградківський психоневрологічний інтернат вул. Центральна, с.Єлисаведградка, Олександрійський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа МГН. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.
6 Знам’янського дитячого будинку-інтернату ІІІ-ІV профілю вул.Віктора Голого,120, м.Знам'янка, Знам'янського району Територія пристосована для пересування підопічних з числа МГН. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для  для маломобільних груп населення.

7 Знам’янського психоневрологічного інтернат з геріатричним відділенням вул. Петровського,148, м.Знам'янка, Знам'янський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.

8 Кіровоградський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням вул.Чернишевського.36, м.Кропивницький Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.
9 Новомиргородського ДБІ ІІ профілю вул.Дудченка,9, м.Новомиргород, Новомиргородський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.
10 Олександрійський психоневрологічний інтернат вул. Панфілова,8 с.Олександрійське, Олександрійського району Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.
11 Обознівський психоневрологічний інтернат вул.Польова,1 с.Обознівка, Кіровоградського району Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.

12 Олександрійський геріатричний пансіонат з спеціальним відділенням вул. Г.Сталінграда,10, м.Олександрія, Олександрійський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення.. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення.

13 Онуфріївський геріатричний пансіонат вул. Першотравнева,1, смт. Онуфріївка, Онуфріївський район Територія пристосована для пересування підопічних з числа маломобільних груп населення. Ширина вхідних дверних прорізів відповідає нормам, немає значних  перепадів висот підлоги. Пандус облаштований біля корпусу, де проживають підопічні з обмеженими можливостями, який відповідає будівельним нормам. Санвузли облаштовано для маломобільних груп населення./////////////////////////////////
 

Збільшити шрифт

Пошук

2010-2020 Відділ з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів супроводження та адміністрування програмного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації