Європейський День боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) •PDF• •Друк•
••Середа•, 16 •жовтня• 2024, 09:55•

18 жовтня в Україні відзначається Європейський День боротьби з торгівлею людьми, що був започаткований Європейським Парламентом у 2007 році, та покликаний вчергове нагадати про актуальність проблеми торгівлі людьми та необхідність об'єднання зусиль органів державної та місцевої влади, громадських організацій з метою протидії цьому явищу, наданні допомоги постраждалим, проведення превентивних заходів.

Кіровоградщина активно долучається до відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. Протягом тижня, з 16 по 22 жовтня 2024 року, в області заплановано проведення низки інформаційно-просвітницьких заходів із залученням структурних підрозділів обласної військової адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, громадських організацій, учнівської та студентської молоді.

 

Збільшити шрифт

Пошук

2010-2020 Відділ з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів супроводження та адміністрування програмного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації